رفتن به محتوای اصلی

اقامتگاه بوم گردی وارگه امیدیه

جاذبه های گردشگری نزدیک

درخواست اصلاح محتوا

2 votes with an average rating of 2.

اقامتگاه بوم گردی وارگه امیدیه خانه ای با قریب به 100 سال قدمت در منطقه کاهی در شهر اسفراین، بر فراز تپه ای بنا گردیده که خود یکی از جاذبه های این اقامتگاه می باشد و در بلندای آن شاهد چراغ های شهر و دره سرسبز غزاقی و طلوع و غروب آفتابی دلچسب می باشیم. در نزدیکی آن  تپه های باستانی همچون قلعه کافر (گبر قلعه)، آتشکده، استودان، کوه صندوق و غار مدخان واقع شده‌ است. این بنا با رنگ های زیبا و تزئینات اصیل آراسته‌ شده‌ است. این خانه سنتی امکان اقامت بومی، طبیعت‌گردی و رصد آسمان پر ستاره، پذیرایی محلی و امکان خرید محصولات بومی برای ظرفیت حداکثر پنجاه نفر را فراهم می‌آورد.

این مجموعه بر مبنای هماهنگی با طبیعت طراحی شده و اگر چه در منطقه‌ای نیمه روستایی قرار دارد، تمامی امکانات رفاهی و آسایش یک مجموعه گردشگری در آن لحاظ گردیده‌است. این اقامتگاه محل مناسبی برای تجربه زیست طبیعی است.

تلفن مکان
09156413105
شرایط کالبدی بنا
سالم یا مرمت شده
شرایط عمومی بنا
خوب
آدرس مکان
استان خراسان شمالی- اسفراین- انتهای خیابان اسفراینی- بعد از میدان حافظ- کوی نشاط- کوچه امیدی
امکان بازدید
+
تعداد اتاق
3
پارکینگ
+
اینترنت اتاق
+
سرویس بهداشتی ایرانی
+
سرویس بهداشتی فرنگی
+
حمام
+
اینترنت WiFi
+
فضای باز
+

37.0880437, 57.5110102

5
3
4
4
امین حسنی

فوق لیسانس فناوری اطلاعات و گرایش تجارت الکترونیک هستم. عاشق کتاب، موسیقی، طبیعت، عکاسی، طبیعتگردی و کوهنوردی و این ها رو با هیچ چیز عوض نمی کنم. هدف همکاری من با ایران نگری معرفی میراث ملموس و ناملموس کشور زیبایمان ایران به شماست. همچنین می خواهم مطالب مفید در خصوص گردشگری، کوهنوری و طبیعتگردی را با شما به اشتراک بگذارم. ما در ایران نگری اهداف زیادی داریم و تنها پشتوانه و مشوق ما در این راه، حمایت ها و بازدیدهای شما دوستان است. اگر از ایران نگری خوشتان آمده ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید و ایران نگری را به دوستان خود نیز معرفی کنید.

جاذبه های گردشگری مشابه

دیدگاه ها

هنوز دیدگاهی برای این محتوا در ایران نگری به ثبت نرسیده است. با نوشتن دیدگاه خود در رابطه با این محتوا اولین ایران نگر باشید!