رفتن به محتوای اصلی

اقامتگاه بوم گردی ناردونه

جاذبه های گردشگری نزدیک

درخواست اصلاح محتوا

5 votes with an average rating of 3.8.

اقامتگاه بوم گردی ناردونه واقع در روستای زرتشتی نشین مبارکه یزد که قدمت این روستا به 420 سال پیش بر می گردد در بهار سال 1397 با 3 اتاق تخت خواب دار و 1 اتاق کف خواب و 4 سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی و حمام در دو طرف ساختمان به بهره برداری رسید.

اتاق ها مجهز به تلویزیون، کولر گازی، تلفن و پکیج می‌باشد. فاصله اقامتگاه تا مرکز استان 15 دقیقه و تا شهرستان تفت 5 دقیقه می‌باشد. این بنا در کنار دو سرو کهنسال که قدمت آن ها به 900 تا 1100 سال می‌رسد قرار دارد. موقعیت مکانی بوم گردی ناردونه این امکان را به مهمانان گرامی می‌دهد که از روستای زرتشتی نشین چم و جاذبه های دیدنی این دو روستا بازدید فرمایند.

شرایط کالبدی بنا
سالم یا مرمت شده
شرایط عمومی بنا
خوب
آدرس مکان
استان یزد- یزد- تفت- روستای مبارکه
امکان بازدید
+
تعداد اتاق
4
یخچال
+
سرویس بهداشتی ایرانی
+
سرویس بهداشتی فرنگی
+
حمام
+
تلویزیون
+
اینترنت WiFi
+
فضای باز
+

31.773682, 54.24787

8
7
8
9
امین حسنی

فوق لیسانس فناوری اطلاعات و گرایش تجارت الکترونیک هستم. عاشق کتاب، موسیقی، طبیعت، عکاسی، طبیعتگردی و کوهنوردی و این ها رو با هیچ چیز عوض نمی کنم. هدف همکاری من با ایران نگری معرفی میراث ملموس و ناملموس کشور زیبایمان ایران به شماست. همچنین می خواهم مطالب مفید در خصوص گردشگری، کوهنوری و طبیعتگردی را با شما به اشتراک بگذارم. ما در ایران نگری اهداف زیادی داریم و تنها پشتوانه و مشوق ما در این راه، حمایت ها و بازدیدهای شما دوستان است. اگر از ایران نگری خوشتان آمده ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید و ایران نگری را به دوستان خود نیز معرفی کنید.

جاذبه های گردشگری مشابه

  • استان یزد
  • تفت
  • استان خراسان شمالی
  • اسفراین
  • استان یزد
  • یزد

دیدگاه ها

هنوز دیدگاهی برای این محتوا در ایران نگری به ثبت نرسیده است. با نوشتن دیدگاه خود در رابطه با این محتوا اولین ایران نگر باشید!