رفتن به محتوای اصلی

اقامتگاه بوم گردی حاج آقا محمد

جاذبه های گردشگری نزدیک

درخواست اصلاح محتوا

1 votes with an average rating of 4.

اقامتگاه بوم گردی حاج آقا محمد در شاهرود استان سمنان قرار دارد. روستای قلعه بالا در جنوب شرقی شاهرود به فاصله 140 کیلومتر دارای بافت پلکانی در حاشیه پارک ملی توران قرار دارد. این اقامتگاه با ظرفیت 20 نفر خدمات اقامت، پذیرایی با غذای سنتی را ارایه می دهد. اتاق ها از نوع کف خواب بوده و راهنمای محلی رایگان در طول اقامت همراه مهمانام می باشد.

تلفن مکان
09125732463
شرایط کالبدی بنا
سالم یا مرمت شده
شرایط عمومی بنا
متوسط
آدرس مکان
استان سمنان- شاهرود- روستای قلعه بالا
امکان بازدید
+
راهنمای تور
+
یخچال
+
اینترنت اتاق
+
سرویس بهداشتی ایرانی
+
سرویس بهداشتی فرنگی
+
حمام
+
آشپزخانه
+
تلویزیون
+
اینترنت WiFi
+
فضای باز
+

36.002443, 56.001421

7
7
6
7
امین حسنی

فوق لیسانس فناوری اطلاعات و گرایش تجارت الکترونیک هستم. عاشق کتاب، موسیقی، طبیعت، عکاسی، طبیعتگردی و کوهنوردی و این ها رو با هیچ چیز عوض نمی کنم. هدف همکاری من با ایران نگری معرفی میراث ملموس و ناملموس کشور زیبایمان ایران به شماست. همچنین می خواهم مطالب مفید در خصوص گردشگری، کوهنوری و طبیعتگردی را با شما به اشتراک بگذارم. ما در ایران نگری اهداف زیادی داریم و تنها پشتوانه و مشوق ما در این راه، حمایت ها و بازدیدهای شما دوستان است. اگر از ایران نگری خوشتان آمده ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید و ایران نگری را به دوستان خود نیز معرفی کنید.

جاذبه های گردشگری مشابه

  • استان خراسان شمالی
  • اسفراین
  • استان یزد
  • یزد

دیدگاه ها

هنوز دیدگاهی برای این محتوا در ایران نگری به ثبت نرسیده است. با نوشتن دیدگاه خود در رابطه با این محتوا اولین ایران نگر باشید!