رفتن به محتوای اصلی

10 میلیارد تومان اعتبار برای رویداد همدان 2018 مصوب شده است

1 votes with an average rating of 5.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت 10 میلیارد تومان اعتبار برای رویداد همدان 2018 مصوب شده است.

حمیدرضا حاجی بابایی در نشست هم اندیشی با اهالی منطقه خضر همدان که در مسجد حضرت ولیعصر گرد هم آمده بودند با تبریک میلاد حضرت علی(ع) گفت: "از ویژگی ایشان ساده زیستی و عدالت و حضور در کنار مردم است که توصیه می شود مسئولین در جمع مردم حضور بیشتری داشته باشند و در کنار مردم در جریان مشکلات و سختی و درد دل های آنان قرار گیرند."

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان این که در سال 96 گام های بلندی در همدان برداشته شد، افزود: "راه آهن تهران-همدان که در سال 1387 مصوب شد و در سال 96 به بهره برداری رسید در اسرع وقت به قطار برقی و سریع الیسر تبدیل می شود."

وی با بیان این که با برقی شدن قطار تهران-همدان، زمان سفر در این مسیر به یک ساعت تقلیل خواهد یافت و علاوه برآن همدان، از مدرنترین نوع راه آهن کشور بهره مند خواهد شد، گفت: "این اقدام در سفر و ارتباط با سایر استان های کشور از جمله مشهد نیز موثر خواهد بود."

عضو کمیسیون بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی منطقه ویژه فناوری های برتر را نیز از جمله پروژه های پیگیری شده در سال 96 برشمرد و گفت: "بعد از چند سال که این پروژه به فراموشی سپرده شده بود، امسال موفق شدیم این پروژه که بزرگترین ظرفیت اشتغالزایی را دارد، مجددا مصوب کنیم. طی سال 96 مشکل آب بعد از 13 سال در مجلس پیگیری و مصوب شد وزارت نیرو به صورت ویژه این برنامه را پیگیری کند. ردیف های اعتباری بنیاد بوعلی و بیمارستان 300 تختخوابی همدان نیز مواردی بود که پیگیری و مصوب و پس از سال ها فراموشی در سال 96 احیا شد. امسال در استان همدان دو اتفاق جهانی در پیش داریم. همدان به عنوان پایتخت گردشگری آسیا در سال 2018 انتخاب شده و حضور 150 نماینده از کشور های دنیا در همدان را شاهد خواهیم بود که برای این دو رویداد 10 میلیارد تومان در مجلس مصوب شده است. استاندار و مدیران بیشتر تلاش کرده و مبالغ دیگری را جذب کنند تا به بهترین شکل بتوان از این فرصت استفاده کرد."

دیدگاه ها

امیدوارم بودجه رو بدن و در راه درست خرج بشه. همدان لایق بیشتر از اینهاست