رفتن به محتوای اصلی

یک میلیون و 200 هزار نفر از اماکن گردشگری همدان بازدید کردند

7 votes with an average rating of 3.8.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان همدان گفت نوروز امسال آمار بازدید از اماکن گردشگری همدان به 1/2 میلیون نفر رسید.

علی مالمیر بعد از ظهر سه شنبه در بازدید نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی از دبیرخانه رویداد همدان 2018 عنوان کرد: "تا پایان روز سیزدهم فروردین ماه آمار بازدید از اماکن گردشگری همدان به 1/2 میلیون نفر رسید."

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان همدان از افزایش 136 درصدی اقامت مسافران در همدان خبر داد.

علی مالمیر اظهار داشت: "به منظور افزایش ماندگاری مسافران و گردشگران برنامه جنگ شادی توسط مجریان برجسته کشوری برگزار و بازارچه‌ها و نمایشگاه‌های نوروزی در آرامگاه باباطاهر برپا ‌شد. در ستاد خدمات سفر 11 کمیته فعال شد که دو کمیته از این کمیته‌ها برای اسکان مسافران در نظر گرفته شد. امسال با توجه به میزبانی دو رویداد مهم گردشگری در همدان این برنامه ها در شهرستان‌های استان همدان نیز برگزار شد."

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان همدان بیان کرد: "برنامه‌های فرهنگی این ایام در قالب نوروزگاه و تورهای نوروزی اجرا و برنامه ها در ایام عید به همراه محتوا و تاریخ اطلاع‌رسانی شد. رویدادهای علمی، ادبی، ورزشی و فرهنگی می تواند ظرفیت های همدان را در عرصه ملی و بین المللی بشناساند. نمایش گذاشتن تدفین سنگی یافت شده در کوچه جراحان همدان امسال از نمونه خلاقیت های بود که توانست توقف گردشگر در موزه هگمتانه را افزایش دهد."

دیدگاه ها

هنوز دیدگاهی برای این محتوا در ایران نگری به ثبت نرسیده است. با نوشتن دیدگاه خود در رابطه با این محتوا اولین ایران نگر باشید!