رفتن به محتوای اصلی

برگزاری جشنواره پویانمایی، آزمونی برای رویداد همدان 2018

1 votes with an average rating of 4.

محمدناصر نیکبخت عصر شنبه در ستاد استانی اولین جشنواره ملی پویانمایی تلویزیونی با تاکید بر اینکه ایجاد نشاط جامعه از برنامه های دولت است، گفت: "همدان در ریل توسعه قرار گرفته و آینده روشنی خواهد داشت. طبق گفته معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، همدان با 126 درصد رشد در رتبه دوم کشور به لحاظ جذب مسافران نوروزی است. اگر راه آهن تهران-همدان و پروازهای فرودگاه همدان برقرار بود، استان همدان در این رتبه بندی اول بود."

نیکبخت با اشاره به میزبانی همدان از برنامه های ملی و بین المللی در سال جاری، عنوان کرد: "هر سه رویداد 2018 بی نظیر و اولین بار است که در استان همدان برگزار خواهد شدو باید با برنامه ریزی صحیح در این زمینه وارد عمل شد. جشنواره پویا نمایی آزمونی برای رویداد همدان 2018 است. از صدا و سیما که خوب جلو آمده، تشکر می کنم چرا که این جشنواره آزمونی برای رویداد همدان 2018 است. باید در ارتباط با آسیب های اجتماعی مجموعه های پویا نمایی تهیه شود که در این راستا هزینه آن نیز قابل تامین است."

نیکبخت با تاکید برای نکه باید شهرستان های استان همدان نیز در جشنواره دیده شوند. در میزبانی این جشنواره باید برنامه های فضای باز با رعایت شئونات باشد و نشاط قاعده‌مند به مردم هدیه شود

وی تاکید کرد: "این جشنواره باید هر چه آبرومندتر برگزار شود تا استان جایگاه و محل دائمی انیمشین کشور شود زیرا جوانان همدانی در این تخصص حرف بسیار برای گفتن دارند."

دیدگاه ها

هنوز دیدگاهی برای این محتوا در ایران نگری به ثبت نرسیده است. با نوشتن دیدگاه خود در رابطه با این محتوا اولین ایران نگر باشید!