رفتن به محتوای اصلی

دلایل موفقیت افرادی که زود به زود سفر می‌کنند

No votes have been submitted yet.

در این مقاله کوتاه دلایلی را برای شما عنوان می کنیم که با تاثیر بر روحیه فرد باعث موفقیت او می شوند. این دلایل برگرفته از تاثیرات گردش و سفر در افراد است. با ایران نگری بمانید.

می‌دانند چگونه خارج از محدوده‌ آرامش خود پیشرفت کنند

افرادی که زیاد سفر می‌کنند اغلب در موقعیت‌های ناآشنا قرار می‌گیرند. آن ها مجبورند از ناشناخته‌ها عبور کنند. با تجربیات جدید بی شماری رو به رو شده و راهبردهای باارزشی برای کنار آمدن با شرایط می‌آموزند تا تمامی عدم قطعیت‌ها را به دوش کشیده و خونسرد و تاثیرگذار باشند.

تغییر را می‌پذیرند و به استقبال آن می‌روند

مسافران، چیزهای جدید را دوست دارند. افرادی که به طور مداوم با اتفاقات نو و مختلف احاطه می‌شوند، جلوی خستگی را گرفته و یاد می‌گیرند بهتر تمرکز کنند. این شیوه‌ تفکر، نوآوری و خلاقیت را بهبود می‌بخشد.

می‌دانند چه طور احساساتشان را کنترل کنند

مسافران به طور معمول سطوح مختلفی از استرس را تجربه می‌کنند. پرواز سخت، بازجویی نگهبانان و رفتار بد کارکنان هتل، ناراحتی افراد را برمی‌انگیزد. آن ها توانایی کنترل احساساتشان را دارند و اگر تحت فشار قرار گیرند، خونسردی خود را حفظ می‌کنند و خودآگاهی دارند. این خودآگاهی، بهره‌وری را افزایش داده و به آن ها کمک می‌کند دریابند که چه چیزی خوشحالشان می‌کند و در نهایت آن ها را به موفقیت می‌رساند.

اعتماد دارند و نیازی نیست همیشه تحت کنترل باشند

مسافران همیشه باید به افراد غریبه تکیه کنند. مشکل زبان دارند، با راننده تاکسی‌های شهرهای مختلف سر و کله می‌زنند و به محبت و توجه دیگران وابسته‌اند. پذیرش این حقیقت که نمی‌توانند همیشه تحت کنترل باشند به آنها در برقراری روابط جدید کمک می‌کند. همچنین اعتماد به نفس بیشتری در پیدا کردن دوست دارند.

ترسشان را کنترل کرده و از پس آن برمی‌آیند

کلید موفقیت، اقدام به عمل است. وقتی زیاد مسافرت می‌کنید خود را در موقعیت‌های بدون بازگشت قرار می‌دهید. این موضوع باعث می‌شود بترسید و برای مقابله با آن، مهارت‌های خود را به کار بگیرید.

فرصت‌ها را می‌شناسند و از آن استفاده می‌کنند

مسافران تجربه و دانش بسیار بیشتری نسبت به جهان اطراف دارند. از آنجایی‌که در معرض فرهنگ‌ها و آداب و رسوم مختلف قرار می‌گیرند، روش‌های بهتر و بیشتری برای انجام کارها می‌دانند. این دانش در شناخت فرصت‌ها و نوآوری در خانه و مکان‌های دیگر به آن ها کمک می‌کند.

برای رسیدن به خواسته‌هایشان می‌دانند چه طور گفتگو کنند

مسافران برای این که مورد سواستفاده‌ دیگران قرار نگیرند، صحبت می‌کنند. برای این که آن چه می‌خواهید یا نیاز دارید را بدون تحمیل یا پرخاش بدست آورید باید مهارت خوب صحبت کردن را بلد باشید. این مهارت برای تاثیرگذاری بر دیگران اهمیت دارد و کمک می‌کند تا آن ها ایده‌های کاری‌تان را فهمیده و آن ها را بپذیرند.

خب همان طور که می بینید به قول معروف بسیار سفر باید، تا پخته شود خامی!

دیدگاه های خود را با سایر خوانندگان ایران نگری به اشتراک بگذارید.

امین حسنی

فوق لیسانس فناوری اطلاعات و گرایش تجارت الکترونیک هستم. عاشق کتاب، موسیقی، طبیعت، عکاسی، طبیعتگردی و کوهنوردی و این ها رو با هیچ چیز عوض نمی کنم. هدف همکاری من با ایران نگری معرفی میراث ملموس و ناملموس کشور زیبایمان ایران به شماست. همچنین می خواهم مطالب مفید در خصوص گردشگری، کوهنوری و طبیعتگردی را با شما به اشتراک بگذارم. ما در ایران نگری اهداف زیادی داریم و تنها پشتوانه و مشوق ما در این راه، حمایت ها و بازدیدهای شما دوستان است. اگر از ایران نگری خوشتان آمده ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید و ایران نگری را به دوستان خود نیز معرفی کنید.

دیدگاه ها

هنوز دیدگاهی برای این محتوا در ایران نگری به ثبت نرسیده است. با نوشتن دیدگاه خود در رابطه با این محتوا اولین ایران نگر باشید!